CENY ZA VÝUKU VE ŠKOLNÍM ROCE 2015/2016

První trénink v naší škole je zdarma! Můžete si s námi zacvičit a vyzkoušet, zda se vám tento styl kung fu a cvičení líbí.

Dospělí

neomezeně bonus
pololetí 3000
celý rok 6000 oddílové tričko

 

Speciální nabídka pouze pro nové zájemce

Chcete-li si cvičení kung fu vyzkoušet, abyste zjistili, zda je toto cvičení pro Vás ideální a lze jej zahrnout do Vašeho času apod., můžete si sjednat možnost platby na prvních 5 tréninků. Výhoda je, že není nutné ihned platit na celé pololetí, či celý rok. I k této nabídce se samozřejmě vztahuje možnost využít úplně první zkušební trénink zdarma před těmito pěti tréninky.

Budete-li poté, co absolvujete těchto pět tréninků, už vědět, že v naší škole zůstáváte, jednoduše doplatíte do ceny za pololetí zbývajících 2000,-Kč nebo rovnou zaplatíte doplatek za celý rok – tj. 5000,-Kč.

pouze prvních 5 tréninků
1000

 

NOVÉ číslo účtu pro platby za tréninky: 670100-2210835881 / 6210 (mBank)

Platit můžete zasláním peněz na nové číslo účtu, nebo hotově na cvičení.

Prvních 6 čísel je předčíslí. Do textu napište vždy své jméno, a termín za který platbu provádíte. Např. Jitka Drahošová, září 2013 – červen 2014. Potvrzení o platbě dostanete do své hungkar kartičky vždy na některém z následujících tréninků po proběhnutí platby. Kdo ji nemá, řekněte o tom asistentovi. Tato kartička slouží mimo jiné ke kontrole plateb.

Děti v Praze

Všechny informace naleznete ZDE – web určený pro rodiče a jejich cvičící děti v Praze.