Skvělé výsledky našeho oddílu na Mistrovství ČR ve Wushu!

Náš Sifu zazářil precizním provedením ruční sestavy a formy se dvěma dračími šavlemi a v obou případech získal zlato.  Společně s Ilonou Trinerovou vybojovali stříbro v soutěži dvojic, kde předvedli sparringovou sestavu s dvojkoncovou tyčí.  A aby toho nebylo málo, vybojovala Ilona ještě stříbrnou medaili za provedení sestavy se šavlí.

Výsledky našeho oddílu:

Luděk Šulda

    • 1. místo v kategorii Taolu muži – krátká zbraň
    • 1. místo v kategorii Taolu veteráni
    • 2. místo v kategorii Duilian

Ilona Trinerová

    • 2. místo v kategorii Taolu ženy – krátká zbraň
    • 2. místo v kategorii Duilian

Naše zážitky z Mistrovství ČR ve wushu by se daly shrnout asi takto: Účast jsme si pořádně užili, úspěchy vychutnali a kromě pohárů a medailí jsme si odnesli především další cenné zkušenosti z oblasti reprezentace na poli čínských bojových umění.

Děkujeme Všem, kteří nás byli na této akci podpořit a sdíleli s námi velkolepou atmosféru. Díky!

Krutopřísná videa se pomalu plní ZDE!